‎مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری: برخی قوانین مرتبط با جوانان، در بایگانی ادارات خاک می خورند

‍ ‎مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری: برخی قوانین مرتبط با جوانان، در بایگانی ادارات خاک می خورند

نشست مشترک مجمع جوانان استان کرمانشاه با حضور مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه برگزار شد.

فریبرز نجفی مهر در این جلسه با تبریک به مناسبت فرارسیدن روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی، از اینکه مجمع جوانان استان فعالیت رسمی خود را در روزهای اخیر آغاز کرده، اظهار خرسندی نموده و آن را یک ظرفیت عظیم برای پیگیری مطالبات جوانان استان معرفی نمود.

وی گفت: انتظاری که از مجمع جوانان استان می رود این است که با اشرافیت و تسلط کامل به قوانین بالادستی و مصوبات مختلف که در رابطه با جوانان ابلاغ شده اند، بطور جدی پیگیر اجرای آن دسته از قوانینی باشند که برای اشتغال، ازدواج و رفاه جوانان مصوب شده اند اما سالهاست مغفول مانده و در بایگانی برخی ادارات خاک می خورند.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ادامه داد: مجمع جوانان استان باید نگاهی فراسازمانی داشته باشد و با پرهیز از روزمرگی ها، پیگیری مجدانه برای تحقق مطالبات جوانان را در دستور کار خود قرار داده و با تشکیل بانک اطلاعات به روز از جوانان شاغل در ادارات، برای ارتقاء آنها و قرارگرفتن در مناصب مدیریتی تلاش نماید.

در ابتدای این جلسه محسن پروانه رئیس مجمع جوانان استان با ارائه گزارشی از روند برگزاری انتخابات الکترونیکی و همچنین معرفی برگزیدگان حاضر در مجمع ، برنامه های این مجمع را برای دفاع از حقوق جوانان اعلام و اظهار امیدواری کرد که با هم افزایی و هماهنگی کلیه دستگاه های اجرایی بتوانند مطالبات جوانان را پیگیری و به نتیجه برسانند.

۲۱ مرداد ۱۳۹۹

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن