مسابقات هکاتوریسم

مسابقات هکاتوریسم

حضور موسسه گردشگران و طبیعت بانان الیپی در اولین رویداد بین المللی گردشگری الکترونیک(هکاتوریسم ۲۰۲۰)

در این رویداد موسسه گردشگران و طبیعت بانان الیپی در دو تیم متشکل از کارشناسان حوزه گردشگری و کارشناسان حوزه برنامه نویسی و نرم افزار شرکت کرد.

هکاتوریسم

هکاتوریسم 2020 اولین ماراتن بین المللی برنامه نویسی وب و موبایل در حوزه ی گردشگری است. که به مدت سه روز با حضور تیم ها در بهمن ماه امسال در جزیره زیبای کیش برگزار شد.

هکاتوریسم
مسابقات بین المللی هکاتوریسم

این رویداد به میزبانی پردیس دانشگاه صنعتی شریف جزیره کیش و همکاری وزارت میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی، معاونت علمی فناوری رییس جمهور و سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد.

هکاتوریسم
مسابقات بین المللی هکاتوریسم

هکاتون یک کلمه‌ی مرکب از دو واژه‌ی هک (Hack) و ماراتن (Marathon) است. هکاتن‌ها در ابتدا رقابت‌هایی برای هک و نفوذ به سیستم‌ها بوده‌اند اما به تدریج و با فراگیرتر شدن آن‌ها به رقابت‌هایی برای تولید نرم‌افزارهای کاربردی تبدیل شدند. در ایران هم چند سالی است که گردهمایی‌های مختلفی در زمینه برنامه‌نویسی برگزار می‌شود و برنامه‌نویسان از سراسر ایران دور هم جمع می‌شوند و با چالش‌های مختلف دست و پنجه نرم می‌کنند.
هکاتوریسم 2020 اولین ماراتن بین المللی برنامه نویسی وب و موبایل در حوزه ی گردشگری است. که به مدت سه روز با حضور تیم ها در بهمن ماه امسال در جزیره زیبای کیش برگزار خواهد شد. تیم ها در روز اول با چالش های خود آشنا شده و به کمک مربیان که از میان مطرح ترین و با سابقه ترین افراد حاضر در کشور هستند، به ارائه راه حل هایی برای چالش ها می پردازند.

هکاتوریسم
مسابقات بین المللی هکاتوریسم

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن